top of page

WOW-педагог

WOW-педагог

Програма для освітян по розвитку авторської унікальності та педагогічної майстерності.

літо 2023

Разом з Іриною Закурдаєвою ми навчалися разом не на одному курсі (і по продажам, і веденню Інстаграм, і з Андрагогіки). Мене завжди вражала її натхненність та здатність бачити унікальність в звичайних речах. І ці її якості вилилися в незвичайний проект, направлений на розкриття геніальності її колег – педагогів різних напрямків.

Ознайомившись з концепцією програми для педагогів, я була вражена підходом Іри. В нас вже була центральна ідею, що має бути в логотипі (перлина в мушлі як символ скарбу всередині кожного). Але я попри все хотіла максимально відійти від шаблонних зображень мушлі. І в першу чергу передати сам процес і шлях, через який проходять педагоги, яким пощастило потрапити до Ірини на програму. 

Тому я вирішила додати динаміки в лого за рахунок багатошаровості мушлі, яка в той же час схожа на квітку. Таким чином мені вдалось передати внутрішню красу та непростий шлях людини, яка шар за шаром розкриває себе в пошуках свого скарбу, своєї перлини. І щоб підкреслити ніжність та трепетність цього процесу я використала градієнтну заливку в ніжних кольорах.

bottom of page